ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკის სავაჭრო პალატის და ჩინური მსხვილი საწარმოების ხელმძღვანელების მიწვევით LTG Holding – ის წარმომადგენლობითი დელეგაცია რაულ კახაძის ხემძღვანელობით ოც დღიანი ვიზიტით გაემგზავრა ჩინეთში, სადაც გაიმართება საქმიანი ბიზნეს შეხვედრები.
რაულ კახაძე, როგორც LTG Holding -ის ვიცე პრეზიდენტი, ჩინელ მეწარმეებს გააცნობს საქართველოში განახლებადი ენერგიების და ინოვაციური ტექნოლოგიების სფეროებში არსებულ მიმზიდველ საინვესტიციო გარემოებებს.
ახლო მომავალში დაგეგმილია LTG Holding -ის წარმომადგენლობითი დელეგაციის მსგავსი სახის ვიზიტი ტაივანსა და სინგაპურში.

LTG Holding’s Delegation Visit to China
At the invitation of the China Chamber of Commerce and the leadership of several major Chinese enterprises, a representative delegation from LTG Holding, led by Raul Kakhadze, has departed for a twenty‑day visit to China, where they will hold a series of business meetings.
Raul Kakhadze, Vice President of LTG Holding, will introduce Chinese entrepreneurs to Georgia’s attractive investment environment in the fields of renewable energy and innovative technologies.
A similar visit by an LTG Holding delegation to Taiwan and Singapore is planned for the near future.