LTG Holding და ტექნოლოგიური გიგანტი Hikvision ოფიციალური პარტნიორები გახდნენ
LTG Holding-ის ჰონგ-კონგისა და ჟენჟოუს ოფისების ხელმძღვანელი პირები სამ დღიანი ვიზიტით სტუმრად იმყოფებოდნენ ტექნოლოგიური გიგანტის Hikvision  (Hangzhou Hikvision Digital Technology ) – ის მმართველ გუნდთან.
Hikvision  არის მსოფლიოში ერთ-ერთი წამყვანი ვიდეო მეთვალყურეობისა და ინტელექტუალური უსაფრთხოების ტექნოლოგიების მწარმოებელი, რომელიც გამოირჩევა მოწინავე ტექნოლოგიური ინოვაციებით, ფართო პროდუქტის პორტფელითა და გლობალური მასშტაბის ოპერაციებით.
Hikvision მთლიანად ცვლის უსაფრთხოების ინდუსტრიის ლანდშაფტს  ვიდეო მეთვალყურეობიდან ჭკვიან ქალაქებამდე და ინდუსტრიულ ავტომატიზაციამდე,  ორიენტირებულია მაღალტექნოლოგიურ განვითარებაზე და გლობალურ გაფართოებაზე.
Hikvisionის საქმიანობის სფერო მოიცავს:
• ვიდეო მეთვალყურეობ
ანალოგურ და IP კამერებ, ვიდეოჩამწერი მოწყობილობების, სერვერების, მონიტორინგის პროგრამული უზრუნველყოფისა და ღრუბლოვანი პლატფორმების წარმოება.
• ჭკვიანი უსაფრთხოებ
წვდომის კონტროლის, სიგნალიზაციის, ვიდეო ინტერფონის, რადარების და თერმული კამერების წარმოება.
• AIoT და ინდუსტრიული ავტომატიზაცი
AIoT (ხელოვნური ინტელექტისა და ინტერნეტ ნივთების ინტეგრირებული სისტემებს)  ხმოვანი ანალიზის, ობიექტების ამოცნობის, მოძრაობის დეტექციის და ჭკვიანი ქალაქის გადაწყვეტილებების სისტემების წარმოება.
LTG Holding და Hikvision გეგმავენ საერთაშორისო თანამშრომლობის გაძლიერებას, რომელიც ითვალისწინებს ერთობლივი წარმომადგენლობებისა და ტექნოლოგიური დემოსივრცეების შექმნას ამიერკავკასიისა და ცენტრალური აფრიკის რეგიონებში. თანამშრომლობა არა მხოლოდ კომერციულ მიზნებს, არამედ ტექნოლოგიური ცოდნის ლოკალიზაციასა და გრძელვადიანი საინვესტიციო გარემოს შექმნას ემსახურება.
ერთობლივი ხედვა უსაფრთხო მომავლისთვის — სწორედ ეს პრინციპი გვაერთიანებს და გვაძლევს სტიმულს, ერთად ვიმუშაოთ რეგიონულ განვითარებაზე, ინოვაციებზე და გლობალურ მასშტაბზე გათვლილ პროექტებზე“  აღნიშნულია ერთობლივ განცხადებაში.

LTG Holding Руководители офисов технологического гиганта в Гонконге и Чжэнчжоу посетили с трехдневным визитом Hikvision (Hangzhou Hikvision Digital Technology ) с его управленческой командой.
Hikvision является одним из ведущих в мире производителей систем видеонаблюдения и интеллектуальных технологий безопасности, отличающимся передовыми инновациями, широким ассортиментом продукции и глобальным присутствием.
Hikvision Полностью меняем ландшафт индустрии безопасности От видеонаблюдения до умных городов и промышленной автоматизации — компания фокусируется на развитии высоких технологий и глобальной экспансии.
Сфера деятельности Hikvision включает в себя:
- • видеонаблюдение;
производство аналоговых и IP-камер, видеорегистраторов, серверов, программного обеспечения для мониторинга и облачных платформ.
- Умная безопасность
Производство систем контроля доступа, сигнализации, видеодомофонов, радаров и тепловизоров.
- AIoT и промышленная автоматизация
ИИоТ (Искусственный Интеллект И Интернет вещей Интегрированный Системы) Производство систем голосового анализа, распознавания объектов, обнаружения движения и решений для умного города.
LTG Holding и Hikvision планируют укрепление международного сотрудничества, предусматривающее создание совместных представительств и технологических демонстрационных центров в регионах Закавказья и Центральной Африки. Это партнёрство направлено не только на достижение коммерческих целей, но и на локализацию технологических знаний, а также формирование долгосрочной инвестиционной среды.
"Соединение Зрение Безопасный На будущее — Точно Этот Принцип Объединяет нас И Дает нам Стимул, Вместе Давайте работать. Региональный на развитие, О нововведениях И Глобальный В масштабе Рассчитано "О проектах" Об этом говорится в совместном заявлении.